Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Dzień Dziecka
czwartek, 25 czerwca 2015 06:06

Pierwszy czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzień Dziecka przebić mogą tylko urodziny i gwiazdka! Pracownicy Centrum Opieki nad Dzieckiem mieli ogromną przyjemność w prześcigiwaniu się jakie atrakcje sprawią dzieciom największą radość tym razem, a było w czym wybierać!

 

 

 

Kiedy już Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych gości, wychowawców, rodziców i przede wszystkim dzieci, nadszedł czas na wspaniałą zabawę.

Ogromną popularnością cieszyła się rzucająca się w oczy trzymetrowa, dmuchana zjeżdżalnia, wzbudziła ona wielkie zainteresowanie zarówno najmłodszych jak i najstarszych dzieci. Kolejka do niej nie miała końca, dzieci wspinały się na nią zawzięcie by za chwilę zjechać z impetem!

Kuzynem tej szalonej atrakcji był stojący tuż obok dmuchany zamek, który bardzo zainteresował szczególnie najmłodsze dzieci, które pod czujnym okiem wychowawców mogły odbijać się na nim wysoko prezentując tym samym wyjątkowe akrobacje!

Każdego zmęczyłaby wspinaczka na ścianę trzymetrowego dmuchańca i skoki na dmuchanym zamku. Dzięki kucharzom naszym dzieciom nie zabrakło energii. Każdy kto zgłodniał mógł zjeść pyszne dania z grilla, kiełbasy i kaszanki albo poczęstować się grochówką.

Nie dało się również przejść obojętnie obok bufetu gdzie zapach ciasta przyciągał nawet najbardziej wymagających łakomczuchów. Panie częstowały wszystkich najróżniejszymi wypiekami, kawą, herbatą i napojami! Stoisko z watą cukrową również cieszyło się dużym zainteresowaniem! Nie da się nie wspomnieć o ogromnym torcie, który ufundowała dla dzieci firma Unity Line.

Deszcz, który co jakiś czas spadał z nieba nie był w stanie zagłuszyć muzyki i ochłodzić gorącej atmosfery i nastrojów panujących tego dnia. Dzieci korzystały ze wszystkich przygotowanych stoisk z zainteresowaniem. Malowały twarze w najróżniejsze wzory, w loterii fantowej losowały atrakcyjne nagrody, a do tego został spośród nich wylosowany szczęściarz roku!

Nie można też pominąć Panów Policjantów, który przyjechali radiowozami w towarzystwie psów tropiących! Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda od środka policyjny samochód, mogły też posłuchać jak szkoli się psy tropiące i pobawić się z nimi!

Na zakończenie został rozegramy mecz w którym wychowawcy zmierzyli się z wychowankami! Walka była bardzo wyrównana, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3;2 dla dzieci!

Maciej Piętka