Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji w Polityce plików cookies.

Puchar zdobyty !!!

W Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Piłce Nożnej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych podopieczni z Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie zdobyli pierwsze miejsce. W turnieju, który dobył się 8 czerwca 2014 w rocznice Mistrzostw Europy EURO2012 wystąpiło 9 drużyn z naszego województwa.

 

 

 

Drużyny przyjechały z placówek: Centrum, Szczecin ,Wielgowo, Łobez, Świdwin, Pyrzyce, Tanowo, Gryfice, Dębno. Zawody przeprowadzono na pięknym obiekcie sportowym MOSRiR przy ul. Nehringa 69 w Szczecinie.

Organizatorami zawodów byli:

  • Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie
  • Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” Warszawa
  • Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin

Do Szczecina przyjechali także przedstawiciele Stowarzyszenia „Nadzieja na Mundial” z Warszawa, którzy to przywieźli Puchary i nagrody. Podczas zawodów bacznie obserwowali zawodników pod kontem powołań do Reprezentacji Polski. W turnieju zwyciężyła drożyna z Centrum, drugie miejsce zajął Szczecin, trzecie Pyrzyce. W czasie spotkania odbyły się konkursy strzeleckie oraz zawody umiejętności bramkarskich. Rozdano też nagrody dla najlepszego strzelca, piłkarza, bramkarza, nagrody specjalne dla zawodniczki turnieju oraz nagroda specjalna dla najambitniejszej drużyny turnieju. W trakcie zawodów można było skosztować pysznej grochówki oraz kiełbasy z grilla przygotowywanych przez kucharza Marka z Centrum. Każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczowa w postaci getrów piłkarskich ufundowanych przez partnera sportowego firmę RENPRO oraz słodki poczęstunek. Jak zawsze nasze drużyny mogły liczyć na wsparcie kibiców z Maciejkowej przystani, Domu pod platanami, Tęczowego domku wraz z Panią dyrektor Agnieszką Bobrzycką , Domu przy fontannach oraz Leśnej chatki.

Dziękujemy za wsparcie Dyrekcji Centrum, Akademii Piłkarskiej Hutnik Szczecin oraz Stowarzyszeniu „Nadzieja na Mundial” z Warszawy.

Zarząd UKS STERNIK